O Nas

Firma została założona w 1990 roku, wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować i ugruntować się na pewnej pozycji. Jest to pozycja firmy stabilnej, rzetelnej i otwartej na potrzeby klienta. Wspólnie z Państwem udało nam się te założenia spełnić. Ale na tym nie koniec. Kolejne rocznice istnienia zobowiązują, więc będziemy starać się tę pozycję obronić i oferować nadal usługi i produkty najwyższej jakości.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zakupów w naszej firmie, otrzymać ofertę lub zasięgnąć informacji, możecie w każdej chwili zwrócić się do działu sprzedaży. W naszej ofercie posiadamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie sprzętu biurowego i elektroniki użytkowej oraz zaprezentować większość z proponowanych przez nas urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Nasi handlowcy pod wodzą Mirosława Radka chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące prezentowanej przez nas oferty oraz pomogą w rozwiązywaniu problemów z urządzeniami.
 

Ale działalność handlowa to nie wszystko. Dlatego w branży elektronicznej podporą firmy jest wyspecjalizowany i wysoko wykwalifikowany serwis. Serwisanci mimo iż rzadko dostrzegani dzięki swej fachowości oraz zaangażowaniu, są gwarantami bezawaryjnej pracy sprzętu. Duży nacisk kładziemy na szkolenia oraz stałe podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników.