top of page

O Nas

Firma została założona w 1990 roku, wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować i ugruntować się na pewnej pozycji. Jest to pozycja firmy stabilnej, rzetelnej i otwartej na potrzeby klienta. Wspólnie z Państwem udało nam się te założenia spełnić. Ale na tym nie koniec. Kolejne rocznice istnienia zobowiązują, więc będziemy starać się tę pozycję obronić i oferować nadal usługi i produkty najwyższej jakości.

IMG_2647_1.jpg

Jeżeli chcą Państwo dokonać zakupów w naszej firmie, otrzymać ofertę lub zasięgnąć informacji, możecie w każdej chwili zwrócić się do działu sprzedaży. W naszej ofercie posiadamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie sprzętu biurowego i elektroniki użytkowej oraz zaprezentować większość z proponowanych przez nas urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Nasi handlowcy pod wodzą Mirosława Radka chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące prezentowanej przez nas oferty oraz pomogą w rozwiązywaniu problemów z urządzeniami.
 

Ale działalność handlowa to nie wszystko. Dlatego w branży elektronicznej podporą firmy jest wyspecjalizowany i wysoko wykwalifikowany serwis. Serwisanci mimo iż rzadko dostrzegani dzięki swej fachowości oraz zaangażowaniu, są gwarantami bezawaryjnej pracy sprzętu. Duży nacisk kładziemy na szkolenia oraz stałe podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników.

IMG_2643_1.jpg
bottom of page